- Strona główna
- Czapka zimowa
- Czapka-AT-CZ-PH24.16X
Czapka-AT-CZ-PH24.16X
Skład materiału : 100% akryl
Przepis prania :
wzór dominujący: paski

Szczegóły produktu
Opis
- Kolory
- pomarańczowy
- wzór
- paski
- KATEGORIA
- CZAPKI ZIMOWE
- cechy dodatkowe
- pompon
- płeć
- produkt damski
- #skład materiału
- 100% akryl
- grupa wiekowa
- adult
- #kolor
- pomarańczowe
- materiał dominujący
- akryl
- rozmiar
- standardowy
- Stan
- nowy
Specyficzne kody
- EAN13
- 5906694004322
Szybkie porównanie
Produkt |
|
|
|
|
Availability |
|
|
|
|
Cena |
14,21 zł
|
14,21 zł
|
14,21 zł
|
14,21 zł
|
Opis |
Skład materiału : 100% akryl Przepis prania : |
Skład materiału : 70% poliakryl, 30% wełna Przepis prania : pranie ręczne w 30°C |
Skład materiału : 70% angora, 30% nylon Przepis prania : pranie w pralce w 30°C |
Skład materiału : 41,4% nylon, 40,9% akryl, 9,2% poliester, 8,5% sierść królicza Przepis prania : |
Kolory |
pomarańczowy | jasny niebieski | czarny | jasny fioletowy |
wzór |
paski | gładki | gładki | gładki |
KATEGORIA |
CZAPKI ZIMOWE | CZAPKI ZIMOWE | CZAPKI ZIMOWE | CZAPKI ZIMOWE |
cechy dodatkowe |
pompon | pompon | ||
płeć |
produkt damski | produkt damski | produkt damski | produkt damski |
#skład materiału |
100% akryl |
30% wełna 70% poliakryl |
30% nylon 70% angora |
40,9% akryl 41,4% nylon 8,5% sierść królicza 9,2% poliester |
grupa wiekowa |
adult | adult | adult | adult |
#kolor |
pomarańczowe | niebieskie | czarne | fioletowe |
materiał dominujący |
akryl | poliakryl | angora | nylon |
#sposób prania |
pranie ręczne w 30°C | pranie w pralce w 30°C | ||
rozmiar |
standardowy | |||
Stan |
nowy | nowy | ||
rodzaj |
inny | |||
|
|
|
|
|
Niema żadnego produktu do porównania
W tej samej kategorii
RUE PARIS Jasnoróżowa czapka z błyszczącą nicią
Skład materiału : 100% akryl
Przepis prania :
Beret zimowy damski
Prążkowana czapka z futrzanym pomponem
Skład materiału : 70% akryl , 30% kaszmi
Przepis prania : pranie w pralce w 30°C
Damska czapka zimowa we wzory
Czapka zimowa z pomponem
Skład materiału : 70% akryl , 30% wełna
Przepis prania :
Futrzana czapka
Skład materiału : 100% akryl
Przepis prania : nie prać
Brudnoróżowa czapka z kaszmirem
Damska czapka zimowa we wzory
Dzianinowy beret
Czapka z metaliczną nicią
Skład materiału : 70% akryl , 30% wełna
Przepis prania :
Damska czapka zimowa z dżetami
RUE PARIS Jasnoróżowa czapka zimowa
Skład materiału : 20% wełna , 65% akryl, 15% poliamid
Przepis prania : pranie ręczne w 30°C
Czapka beanie z błyszczącą nicią
Skład materiału : 50% akryl , 30% bawełna , 20% kaszmi
Przepis prania : pranie ręczne w 30°C
RUE PARIS Jasnofioletowa czapka beanie z dzianiny
Skład materiału : 100% akryl
Przepis prania :
RUE PARIS Czarna ocieplana czapka zimowa z pomponem
Skład materiału : 100% akryl
Przepis prania :
Ostatnio oglądane produkty
Damski beret zimowy
Sukienka-MI-SK-C892.07
Skład materiału : 95% poliester, 5% elastan
Przepis prania : pranie w pralce w 30°C
Skład materiału : 100% akryl
Przepis prania :
Product Comments