- Strona główna
- Czapka zimowa
- RUE PARIS Pomarańczowo-granatowa czapka damska
RUE PARIS Pomarańczowo-granatowa czapka damska
Skład materiału : 70% akryl , 30% wełna
Przepis prania :
RUE PARIS Pomarańczowo-granatowa czapka damska Produkt polski
dodatki: pompon, podszewka z polaru
skład materiału: 70% akryl, 30% wełna
sposób prania: pranie w pralce w 30°C

Szczegóły produktu
Opis
- Kolory
- ciemny pomarańczowy
- wzór
- paski
- KATEGORIA
- CZAPKI ZIMOWE
- płeć
- produkt damski
- #skład materiału
- 30% wełna
70% akryl - grupa wiekowa
- adult
- #kolor
- pomarańczowe
- PRODUKCJA
- WYPRODUKOWANO W POLSCE
Specyficzne kody
- EAN13
- 2016102705956
Szybkie porównanie
Produkt |
|
|
|
|
Availability |
|
|
|
|
Cena |
47,36 zł
|
37,88 zł
|
56,83 zł
|
47,36 zł
|
Opis |
Skład materiału : 70% akryl , 30% wełna Przepis prania : |
Skład materiału : 70% akryl , 30% kaszmi Przepis prania : pranie w pralce w 30°C |
Skład materiału : 50% akryl , 30% bawełna , 20% kaszmi Przepis prania : pranie ręczne w 30°C |
Skład materiału : 70% akryl , 30% kaszmi Przepis prania : pranie w pralce w 30°C |
Kolory |
ciemny pomarańczowy | beżowy | szary | jasny szary |
wzór |
paski | gładki | gładki | gładki |
KATEGORIA |
CZAPKI ZIMOWE | CZAPKI ZIMOWE | CZAPKI ZIMOWE | CZAPKI ZIMOWE |
cechy dodatkowe |
pompon | pompon | pompon | |
płeć |
produkt damski | produkt damski | produkt damski | produkt damski |
#skład materiału |
30% wełna 70% akryl |
30% kaszmir 70% akryl |
20% kaszmir 30% bawełna 50% akryl |
30% kaszmir 70% akryl |
grupa wiekowa |
adult | adult | adult | adult |
#kolor |
pomarańczowe | beżowe | szare | szare |
materiał dominujący |
akryl | akryl | akryl | |
#sposób prania |
pranie w pralce w 30°C | pranie ręczne w 30°C | pranie w pralce w 30°C | |
PRODUKCJA |
WYPRODUKOWANO W POLSCE | |||
|
|
|
|
|
Niema żadnego produktu do porównania
W tej samej kategorii
RUE PARIS Beżowa czapka beanie
Skład materiału : 70% akryl , 30% wełna
Przepis prania :
Damski beret zimowy
RUE PARIS Musztardowa czapka damska
Skład materiału : 100% akryl
Przepis prania :
Dzianinowy beret
Czapka-JK-CZ-51.18
Skład materiału : 100% akryl
Przepis prania : pranie w pralce w 30°C
RUE PARIS Szara czapka z pomponem
Skład materiału : 70% akryl , 30% wełna
Przepis prania :
Beret zimowy damski
RUE PARIS Beżowa czapka damska
Skład materiału : 70% akryl , 30% wełna
Przepis prania :
Czapka-AT-CZ-2325.85
Czapka-JK-CZ-50.25
Skład materiału : 100% akryl
Przepis prania : pranie w pralce w 30°C
Beret z pomponem
Skład materiału : 50% akryl , 30% bawełna , 20% kaszmi
Przepis prania :
RUE PARIS Jasnofioletowa czapka beanie z dzianiny
Skład materiału : 100% akryl
Przepis prania :
Damska czapka z aplikacją
RUE PARIS Jasnoróżowa czapka z błyszczącą nicią
Skład materiału : 100% akryl
Przepis prania :
Czapka beanie z błyszczącą nicią
Skład materiału : 50% akryl , 30% bawełna , 20% kaszmi
Przepis prania : pranie ręczne w 30°C
Ostatnio oglądane produkty
Jasnoniebiesko-biała krótka bluzka wizytowa w paski
Błyszcząca bluzka wizytowa z wiązaniem
Beżowo-czarna sukienka we wzór skóry węża
Skład materiału : 95% poliester, 5% elastan
Przepis prania :
Puchowa kurtka zimowa z pikowaniem
Dopasowana sukienka hiszpanka z bawełny
Damski komplet welurowy ze spodniami i bluzą
Rozmiar one size pasuje na osoby noszące rozmiar S i M
Skład materiału : 95% bawełna, 5% elastan
Przepis prania : pranie w pralce w 30°C
Skład materiału : 70% akryl , 30% wełna
Przepis prania :
Product Comments